Sociální sítě

Soustředíme se na oblasti, kterým rozumíme a kterými se dlouhodobě, profesionálně zabýváme.

Víme, co děláme

Facebook a Instagram se v dnešní době stávají velmi důležitým nejen komunikačním, ale pro mnohé firmy i stěžejním prodejním kanálem. Komunikace s fanoušky, potažmo zákazníky na sociálních sítích se zdá být jednoduchá. Opak je ale pravdou. Je třeba předem naplánovat seznam tématických okruhů, který je vhodný s nimi sdílet. Získat fanoušky je jedna věc, ale nabízet natolik atraktivní obsah, díky kterému se z nich stanou stálí a věrní zákazníci, je mnohem obtížnější. Práce na sociálních sítích vyžaduje textové, grafické, analytické i organizační schopnosti odborníka. 

Správa firemních profilů

Na základě zadání klienta vytvoříme komunikační okruhy a plán příspěvků, které budeme postupně zveřejňovat. Dokážeme samostatně a efektivně komunikovat i s fanoušky a odpovídat na jejich dotazy. 

 

Reklamy na Facebooku a Instagramu

Můžete mít na Facebooku třeba tisíce fanoušků, ale bez placené propagace příspěvků je 90 % z nich neuvidí. Algoritmus Facebooku je v tomto směru nemilosrdný. Úsilí, které vložíte do vytvoření příspěvků, tak nebude naplno využito a pravděpodobně nesplní očekávaný výsledek v podobě nákupů, lajků, zkrátka cílů, které si stanovíte. Z tohoto důvodu je užitečné využívat placenou propagaci a reklamu. Vaše příspěvky či reklamy můžeme cílit nejen na vaše fanoušky, ale i na další uživatele, například dle pohlaví, oblasti, věku, povolání, zájmů atd. 

Chatbot

Pro snadnou a rychlou komunikaci s fanoušky vám naprogramujeme Chatbot, který za vás bude 24 hodin denně odpovídat na dotazy a pomůže zákazníkům s výběrem zboží či služeb.